MrOptim #10 Pozycjonowanie SEO czy Google AdWords

Pozycjonowanie czy kampania AdWords? Nad tym pytaniem zastanawia się chyba każdy kto posiada swoją stronę w internecie, niezależnie od tego czy jest to prosta strona firmowa, rozbudowany serwis informacyjny, czy też sklep internetowy. Faktycznie SEO czyli pozycjonowanie w tzw. organicznych wynikach wyszukiwania oraz kampanie linków sponsorowanych Google AdWords, to dziś dwie podstawowe i zarazem najpopularniejsze metody na kierowanie ruchu z wyszukiwarki do naszych stron. Problem pojawia się w momencie, gdy musimy wybrać jedną z nich. Jakie dają korzyści? Co będzie dla nas najlepszym wyborem? W tym odcinku przygotowałem dla was porównanie obu metod, w oparciu czynniki, które uznałem za najistotniejsze. Opowiem o ich zasięgu, efektach jakie dają i kosztach jakie generują. Na koniec powiem też w jakich przypadkach, moim zdaniem, warto zdecydować się na każdą z nich.

Transkrypcja całego odcinka oraz zdjęcia tablicy w dużej rozdzielczości dostępne są na moim blogu http://mroptim.pl/pozycjonowanie-seo-czy-google-adwords/

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o moich filmach, dodaj mój kanał do swojej listy subskrybowanych. Znajdziesz mnie też na:
– Facebooku https://www.facebook.com/MrOptim/
– LinkedIn https://pl.linkedin.com/in/adam-ku%C5%9Bmierczyk-03115965
– Twitterze https://twitter.com/adkokusmierczyk

Related posicionamiento web chile seo links

  1. http://www.seochile1.info/category/posicionamiento-web-seo


Related Posts

One thought on “MrOptim #10 Pozycjonowanie SEO czy Google AdWords

  1. 20110131a

    Zastanawia mnie jedna sprawa: mam stronkę na WordPressie, kilkaset krótkich wpisów (ilość słów najczęściej nie przekracza 150-200). Na końcu każdego wpisu mam informację, coś podobnego do formułki "Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §….". Cała formułka składa się z trzech zdań. Czy umieszczanie na końcu każdego wpisu takich samych trzech zdań, ma wpływ na pozycjonowanie? Czy przypadkiem Google nie traktuje tego jako powtarzającą się treść i obniża wyniki w wyszukiwarce?

Leave a Reply